DOBROVOLJČKI z mentorico Matejo Korasa so izpeljali še eno zaključno prireditev “ČUTIM SREČO, KADAR PLEŠEM”.  Plesalo se je v telovadnici OŠ Mežica,  12. 6. 2024 – zjutraj za vrtčevske in šolske otroke, popoldan pa za starše in vse ostale. Prireditev sta vodili Nuša in Eva, članici Katrc, s športno-gimnastičnim programom pa so se jim pridružili člani in članice Športnega društva Partizan z Raven na Koroškem, katerega članice so tudi učenke naše šole, med njimi so nastopile Frida, Nika, Stela in bivša učenka Vita.

Po končanem popoldanskem programu so se vsi nastopajoči ohladili še s sladoledom, ki jim ga je za vztrajnost in dobro voljo častila Občina Mežica. Hvala!

Hvala vsem, ki ste bili kakor koli vključeni pri organizaciji in izpeljavi dopoldanske in popoldanske prireditve.