Pred nami je novo šolsko leto, ki bo zagotovo drugačno in posebno. Vsi smo pred veliko preizkušnjo, v situaciji, ki jo iz dneva v dan spoznavamo. Verjamemo, da bomo s pozitivno energijo, željo po sodelovanju in odgovornim vedenjem zmogli »pluti« skozi celo leto. Zagotovo bo razburkano ampak z roko v roki nam bo lažje.

Bolj kot kadarkoli do sedaj je pomembno zaupanje med strokovnimi delavci in starši, ki ga bomo skupaj iz dneva v dan gradili.

Obljubljamo Vam, da bomo delavci Vrtca  Mežica naredili vse, da se bodo otroci počutili VARNO, LJUBEČE IN SPREJETO.

Uvajanje otrok v vrtec, bo potekalo drugače kot do sedaj. Starši novinčkov so na uvodnem sestanku prejeli vse potrebne informacije.

Za starše in obiskovalce vrtca je v zaprtih prostorih vrtca in šole obvezna maska, razkuževanje rok ter vzdrževanje socialne distance.

Naj nam bo drugačnost IZZIV!

Pomočnica ravnatelja vrtca pri OŠ Mežica

Romana Šepul, mag.